Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Substraty do akwarium Ada Power Sand

Wraz ze zmianą starego podłoża Ada Amazonia na nowe podłoże do akwarium Ada Amazonia II producent zmienił także substraty pod te podłoża. Nowe podsypki które zostały wprowadzone to Ada Power Sand Basic i Ada Power Sand Advance. Jednocześnie producent poinformował o zakończeniu produkcji dotychczasowych Power Sand'ów czyli Power Sand S, M, L i Power Sand Special S, M, L. Nowe substraty wizualnie są zgodne z nową linią podłoży.

Substraty do akwarium Ada Power Sand

Power Sand Basic występuje w rozmiarze S i jest mieszaniną substancji odżywczych i mikroorganizmów, torfu i pumeksu. Takie połączanie daje sporo miejsca na osiedlanie się pożytecznych bakterii, zapewnia dobrą retencję wody i stały dopływ tlenu jak i substancji odżywczych.

Power Sand Advance występuje w rozmiarach S, M, L i  jest produktem o podobnym składzie, wzbogaconym jednak w dodatki takie jak: Bacter100, Clear Super oraz Tourmaline BC, które pomagają w ustanowieniu mikroflory w podłożu i odżywiają korzenie jeszcze skuteczniej. Dzięki temu połączeniu nie trzeba dodatkowo kupować tych produktów, co wpływa na ekonomię zakupu. Całe opakowania tych dodatków mogły by nie zostać zużyte do końca przy założeniu akwarium, zwłaszcza w mniejszych zbiornikach.

O skuteczności wymienionych produktów dowiemy się już wkrótce, po pierwszych opiniach akwarystów.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

×