Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Serwis i części

SŁOWO WSTĘPU

Wielu akwarystów zadaje sobie pytanie jaki filtr wybrać, jaką pompkę kupić, jakie oświetlenie będzie najlepsze itd. W zakupach kierują się oni ceną, parametrami produktu, opiniami innych klientów. Niewielu jednak klientów czy to sklepów akwarystycznych, czy sklepów w innych branżach zastanawia się co stanie się z ich sprzętem w razie awarii. Spotkaliśmy się kilkaset-krotnie z prośbami klientów innych sklepów o pomoc w doborze uszczelki, wirnika, wymierzeniu trzpienia i łopatek wirnika itd, gdyż zakupili oni nieznany bądź nie wspierany przez producenta sprzęt i nie mogą dokupić części do posiadanych urządzeń, szukając najbliższego zamiennika. Oczywiście takie dopasowanie np. wirnika z jednego filtra do innego jest niemal niemożliwe, a sprzedaż urządzeń elektrycznych bez dostępnych części i wsparcia rośnie...

ROZWÓJ DOSTĘPNEGO SPRZĘTU

W związku z powyższym postanowiliśmy w tym jak i innych przypadkach w rozwoju sklepu kierować się zwłaszcza dobrem klientów, minimalizując różnorodność dostępnego sprzętu, oferując jednocześnie jak największe wsparcie do już oferowanego. Nie znaczy to iż nasza firma nie ma wyboru, wręcz odwrotnie, mamy bardzo duży wybór i staramy się go stale powiększać. Natomiast nie znajdą Państwo w naszym sklepie każdego rodzaju sprzętu akwarystycznego jaki istnieje z ww. powodów.

CELE W ROZWOJU I PLANOWANIU

Przy wprowadzaniu sprzętu akwarystycznego kierujemy się kilkoma zasadami.

  • Oferujemy sprzęt, który posiada bezpośredniego i wyłącznego importera, co jednoznacznie wiąże się z pisemną gwarancją na produkt i wsparciem importera. Nie sprzedajemy szeregu marek dostępnych na rynku importowanych „tu i tam” przez kogo popadnie, bez jakichkolwiek części zamiennych i wsparcia technicznego.
  • Oferujemy wszystkie części zamienne jakie posiada importer. Klient kupujący filtr, pompę czy inną technikę dostanie w naszym sklepie każdą cześć zamienną jaką oferuje dystrybutor, nawet jeżeli nie jest ona wystawiona w naszym sklepie, zamówimy ją.
  • Staramy się mieć na stanie wszystkie części dostępne u importera. Oferujemy obecnie bogaty magazyn części do JBL, EHEIM i AQUA-NOVA.

PODSUMOWANIE

Kupując sprzęt w akwarystyczny24® mogą Państwo mieć pewność iż jest to sprzęt pochodzący z legalnego źródła, od oficjalnego przedstawiciela bądź dystrybutora i że posiada on gwarancję i oferuje możliwość reklamacji w przypadku awarii.

Dziękujemy za uwagę
Załoga akwarystyczny24®

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×