Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Akwaloteria®

Co to jest Akwaloteria®

Akwaloteria® to konkurs organizowany każdego miesiąca przez sklep akwarystyczny24®. Klienci sklepu robiący zakupy w danym miesiącu mogą wziąść udział w konkursie i mają szansę wygrania nagród w postaci pakietu produktów akwarystycznych.

Ile osób wygrywa

W każdym miesiącu wygrywa pięć osób. Listę zwycięzców można sprawdzić tutaj

Co można wygrać

W Akwaloterii® każdego miesiąca jest do wygrania pięć pakietów nagród. Każdy z pięciu zwycięzców sam wybiera jeden z proponowanych pakietów nagród, dostosowany do swojego akwarium.

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie Akwaloteria® wystarczy złożyć zamówienie w sklepie akwarystyczny24® danego miesiąca i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie należy dodatkowo przystąpić do programu lojalnościowego. Po złożeniu zamówienia i udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe biorą Państwo udział w konkursie na dany miesiąc i mają możliwość wygrania cennych nagród.

Czy są jakieś ograniczenia lub opłaty

Nie, nie ma żadnych ograniczeń ani opłat. Bez względu na kwotę Twojego zamówienia i produkty jakie wybierasz, bierzesz udział w konkursie. Jedyny warunek to Twoja to wyrażenie zgody na nasz Program Lojalnościowy. Jeżeli tego Państwo nie zrobili, w dowolnym momencie można to zmienić. Wystarczy zalogować się do sklepu i w opcjach „Moje Konto” zaznaczyć „Chcę korzystać z programu lojalnościowego" Poniżej przykład.

Kiedy są wyniki konkursu

Wyniki konkursu Akwaloteria® są publikowane do dnia 10-tego następnego miesiąca. Wygrywają najciekawsze prace.

Jak sprawdzić czy wygrałem

Każdy klient, który zostanie zwyciążcą konkursu, dostaje dedykowany e-mail, w którym informujemy o wygranej. Kilka minut po ustaleniu zwycięzców wysyłamy e-mail do wszystkich klientów którzy wyrazili zgodę na program lojalnościowy z linkiem do listy zwycięzców.

Regulamin konkursu Akwaloteria®

Regulamin dostępny tutaj

Jak odebrać nagrody Akwaloteria®

Regulamin odbioru nagród tutaj

PAKIETY NAGRÓD DO WYBORU

Zwycięzca konkursu Akwaloteria zobowiązany jest wybrać pakiet nagród z pakietów oferowanych poniżej, a następnie wysłać e-mail z informacją o wybranym pakiecie nagród. Email należy wysłać na adres sklep@akwarystyczny24.pl Poniżej przedstawiamy pakiety nagród do wyboru. 

Pakiet - Uniwersalny

  • AZOO-PLUS Supreme Bioguard 500ml
  • AZOO-PLUS Aquaguard Plus 500ml
  • AZOO-PLUS Cloudy Treatment 500ml

Pakiet - Akwarium roślinne

  • AZOO Carbon Plus 500ml
  • Vimi Micro 250ml
  • Vimi Bottom Long Lasting 20 sztuk
  • Vimi Bottom Action 20 sztuk
  • Vimi Stimulator

INFORMACJA PRAWNA

Akwaloteria® jest zarejestrowanym, słownym znakiem towarowym i posiada zarejestrowany znak graficzny. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek wykorzystanie tego znaku bez naszej wiedzy.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×