Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

O firmie

Kim jesteśmy

Firma akwarystyczny24® zajmuje się sprzedażą detaliczną akcesoriów do akwarium poprzez internet na terenie Polski i Europy.  Specjalizujemy się w szeroko pojętej akwarystyce, prowadzimy specjalistyczny sklep akwarystyczny, jednak nie zajmujemy się zoologią i nie prowadzimy typowego sklepu zoologicznego.

Nasza wizja

Tworzymy i pragniemy tworzyć największy w Polsce, specjalistyczny, internetowy sklep akwarystyczny w którym znajdą Państwo wszystkie najlepsze produkty akwarystyczne w konkurencyjnych cenach na rynku, a zamówiony towar otrzymają do 24 godzin. Pragniemy obsłużyć Państwa poprzez nasz sklep szybciej i bardziej profesjonalnie niż w sklepie lokalnym. Oferujemy realne doradztwo telefoniczne i mailowe do produktów w naszej ofercie. Pragniemy aby mieli Państwo wrażenie, że akwarystyczny24 jest tuż za rogiem Waszego domu, a wszystkie prezentowane produkty są na wyciągniecie ręki. Staramy się stale oferować specjalne ceny i specjalną politykę rabatową, dzięki którym zapłacą Państwo za zakupy razem z przesyłką mniej niż w sklepie lokalnym. Pragniemy aby dzięki nam i naszym opisom zrozumieli Państwo akwarystykę, zrozumieli ten skomplikowany ekosystem i poprawili dzięki temu warunki w jakich są trzymane wszystkie żywe zwierzęta wodne. Pragniemy promować "zdrową" akwarystykę, nawet jeżeli zarobimy mniej! Pragniemy aby byli Państwo naszymi klientami!

Nasza historia

Nazywam się Andrzej Konarski, akwarystyka zawsze była dla mnie sposobem na miłe zagospodarowanie wolnego czasu w domu. Przed rokiem 2000 zajmowałem się akwariami hobbystycznie, eksperymentowałem i odkrywałem, następnie rozpocząłem hodowlę roślin podwodnych (submersyjnych) i sprzedaż w serwisie allegro pod nickiem "andkoni". Międzyczasie stale korzystałem z ubogiej oferty sklepów akwarystycznych. Krok po kroku doszedłem do pomysłu aby stworzyć coś wyjątkowego, coś więcej niż tylko komercyjną stronę sklepu, sklep dla każdego klienta, ze wszystkimi profesjonalnymi produktami w jednym miejscu, na stanie. W roku 2008 powstał sklep i stale rozwija się do dnia dzisiejszego.

Informacja prawna

Marka akwarystyczny24® jest zarejestrowanym, słownym znakiem towarowym i posiada zarejestrowane znaki graficzne. Nie zgadzamy się na wykorzystanie tych materiałów, ani jakichkolwiek materiałów z naszej strony tj: zdjęć, opisów, fragmentów opisów itd bez naszej zgody.

DANE FIRMY I TELEADRESOWE
akwarystyczny24 Konarski Andrzej
78-300 Świdwin, ul. Spółdzielcza 5
NIP: PL 672-185-78-86, REGON: 320588534


Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×