0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Praca

Jesteśmy miłośnikami przyrody, zieleni, zwierząt i zdrowego trybu życia. Akwarystyka jako hobby łączące opiekę nad zwierzętami i roślinami idealnie wpisuje się w nasze zamiłowania.

Pragniemy, aby ryby i inni mieszkańcy akwariów miały zdrowe warunki do życia. Doradzamy i pomagamy w założeniu pięknych akwariów słodkowodnych i morskich. Dostarczamy i wysyłamy wysokiej jakości produkty na całą Polskę i Europę. Oferujemy rozwiązania podparte solidną wiedzą.

Tworzymy zespół, jeden organizm bez widocznej hierarchii, który funkcjonuje dzięki bezwarunkowemu zaangażowaniu wszystkich jego członków. Poprzez wysoką kulturę współpracy i sprawną komunikację osiągamy wyznaczone cele, dbając o siebie nawzajem.

Szukamy członków do naszego zespołu którzy wpisują się w nasz styl życia i bycia, zarówno w sferze prywatniej jak i służbowej. Najważniejsze cechy które cechują nasz zespół to:

  • determinacja i zaangażowanie
  • uczciwość i rzetelność
  • doskonała organizacja czasu pracy

Jeżeli te cechy nie są Ci obce zapraszamy do aplikowania do największego i najbardziej znanego sklepu akwarystycznego w Polsce. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na następujący adres biuro@akwarystyczny24.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole z dobrą atmosferą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu.

Pakowanie paczek, praca na magazynie

Stanowisko na którym trudno się nudzić, każda paczka jest inna. Polecane dla osoby energicznej, która nie lubi nudy i monotonnej pracy przy biurku.

Zadania:

  • pakowanie paczek i palet z różnorodnym towarem.
  • rozpakowywanie dostaw i wykładanie towaru na półki.

Wymagania

  • Energia i dobra motoryka.
  • Wysoka umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Mile widziana znajomość obsługi wózka widłowego.
  • Mile widziana znajomość akwarystyki.

Obsługa klienta online

Praca polega na obsłudze zamówień i w dużym stopniu na kontakcie z klientem, stanowisko wymaga stałego podnoszenia wiedzy o akwarystyce.

Zadania:

  • obsługa klienta (telefon, email, chat).
  • obsługa zamówień sklepu.
  • wystawianie FV i paragonów.

Wymagania:

  • Umiejętność i predyspozycja dla kontaktów z ludźmi.
  • Język angielski – co-najmniej podstawowy w czytaniu i mowie.

Grafika i oferta www

Praca polega na kompleksowej obsłudze oferty sklepu, stanowiskiem pracy jest komputer, studio do fotografowania i magazyn.

Zadania:

  • Fotografowanie produktów.
  • Tworzenie grafik produktowych.
  • Aktualizacja produktów i cen.

Wymagania:

  • Znajomość obróbki zdjęć w programie graficznym (wycinanie, kadrowanie, retusz itp. )
  • Znajomość obsługi aparatu - lustrzanki (trójkąt ekspozycji itp.)
  • Obycie z pakietem biurowym i formularzem kalkulacyjnym calc itp.
  • Język angielski – co-najmniej podstawowy w czytaniu.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30