Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Referencje

Tworzymy największy w Polsce, specjalistyczny, internetowy sklep akwarystyczny, w którym znajdą Państwo wszystkie sprawdzone produkty w najlepszych cenach na rynku a do tego z dostawą do 24h. Sukcesywnie realizujemy tą wizję i dlatego chcemy podzielić się z Państwem otrzymanymi referencjami:

Super sprzedawca! Tak jednym zdaniem można by określić Akwarystyczny24.pl. Jednak nie sposób nie wspomnieć o czynnikach jakie mają wpływ na takie określenie.

Z akwarystycznym24.pl współpracuje już od wielu lat i przy każdym zamówieniu widać profesjonalne podejście do klienta. Zamówienia są realizowane szybko i towar dociera na czas, bardzo dobrze zabezpieczony w przypadku płynów i kruchych przedmiotów.

Ja zamawiam duże ilości towaru ze względu na akwarium które ma 45 tyś l pojemności i nie zdarzyło się jeszcze żeby czegoś nie było na stanie. Bardzo fajną sprawą jest też program lojalnościowy, dzięki temu że za każdy zakup zbierają się “Akwamonety” mogę później nimi płacić za zamówienie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten sklep.

Michał “MiGo” Gorzołka - opiekun akwarium w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle

Z Akwarystyczny24 współpracuję już od dwóch lat. W tym czasie złożyłem ponad 30 zamówień  opiewających na sumę kilkunastu tysięcy złotych.  Jako właściciel małej firmy akwarystycznej poza granicami kraju zawsze oczekiwałem sprawnej obsługi, szybkiej i bezpiecznej wysyłki oraz rzetelnej porady w razie niepewności. Akwarystyczny 24 nigdy mnie nie zawiódł. W przeciągu 24 miesięcy wszystkie 30 paczek doszły na czas, każdy telefon został odebrany i ani jeden e-mail nie został bez odpowiedzi. 

Marka firmy to przede wszystkim ludzie, a Pani Paulina i jej zespół, który obsługuje klienta,  idealnie plasuje tę firmę w ścisłej czołówce sklepów akwarystycznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Jako podsumowanie, z czystym sercem mogę polecić Akwarystyczny 24 nie tylko dla początkującego hobbisty, ale także dla małym i średnich firm zajmujących się akwarystyką.

"Aqua Remedy Ireland" Arkadiusz Kondek

Ze sklepem www.akwarystyczny24.pl współpracujemy od początku jego istnienia i od początku relacje są na bardzo wysokim poziomie.

Rzetelność, dokładność, terminowość i wspólne ustalenia zasad dotyczących współpracy obowiązują do dziś.

Do biznesu podchodzą poważnie i z wielką odpowiedzialnością za słowo, co w dzisiejszych czasach pośpiechu i zmian jest wartością samą w sobie.

Doskonała firma.

Pozdrowienia

„Tropheus” Robert Mierzeński

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×