Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Rośliny akwariowe

Oferujemy wysokiej jakości, rzadkie rośliny do akwariów z własnej szkółki In Vitro i własnej hobbystycznej uprawy podwodnej.

  1. Rośliny z uprawy In Vitro: kliknij
  2. Rośliny z uprawy podwodnej: kliknij

Szkółka roślin In Vitro

Posiadamy własną szkółkę roślin In Vitro i współpracujemy z profesjonalnymi producentami roślin. Dzięki specjalnie przygotowanej szkółce roślin In Vitro, odpowiedniej temperaturze i pożywce, ogromnej ilości światła, którego nie żałujemy (180W/m2) dla roślin przeznaczonych już do sprzedaży, rośliny kupione u nas to Gwarancja! najwyższej jakości, dużej ilości zdrowych, silnie ukorzenionych i rozwiniętych pędów i 100% pewność dobrze wydanych pieniędzy. Jakość roślin In Vitro zależy bezwzględnie od warunków ich wcześniejszego przechowywania, które to zazwyczaj odbiegają od wymagań roślin tropikalnych. My uprawiamy rośliny do ostatniego dnia przez zakupem!

O roślinach In Vitro słów kilka

Rośliny akwariowe In Vitro z kultur tkankowych pochodzą od roślin macierzystych i są produkowane w sterylnych warunkach laboratoryjnych, tworząc zdrowe, wysokiej jakości rośliny zamknięte w pojemniku z pożywką żelową lub wodną. Rośliny są wolne od pestycydów, zarodników glonów, wełny mineralnej, ślimaków i innych niepożądanych organizmów. Rośliny dzięki pożywce z kubka po ich wyjęciu i posadzeniu w akwarium mają zmagazynowane na pewien okres czasu substancje odżywcze i od razu zaczynają bujnie rosnąć. Do największych zalet roślin In Vitro należy zaliczyć bardzo dużą ilość sadzonek w jednej porcji, ilość ta w zależności od gatunku bardzo często przekracza kilkadziesiąt sadzonek, co w przeliczeniu na sztuki sprawia, ze rośliny In Vitro są najtańszymi roślinami.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×