Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Jak pakujemy

Prawie milion zapakowanych paczek!

Cel: Dostarczenie nieuszkodzonej paczki, a nie walka o odszkodowania!

Pakowanie paczek to nasza specjalność! Od roku 2009 nieprzerwanie pakujemy paczki, nierzadko po kilkaset dziennie. Pozycja jaką sobie wypracowaliśmy na runku akwarystycznym przez te lata zobowiązuje do pakowania produktów z niebywałą dbałością i starannością. Chcemy, aby każdy akwarysta zamawiający towar w Akwarystyczny24, dostał go w całości bez uszkodzeń mechanicznych. Niby proste i oczywiste a jednak wymaga to nie lada wprawy, doświadczenia i szkolenia.

W pracy z towarem tak różnorodnym jak produkty do akwarium podchodzimy indywidualnie do wielu aspektów pakowania produktów.

  • Produkty drobne, wysyłane razem pakujemy przy użyciu przekładek, kartonów, w razie potrzeby zabezpieczamy folią bąbelkową.
  • Filtry, pompy i urządzenia techniczne, które mogą łatwo popękać przy uderzeniach zabezpieczamy styropianem 2cm, co jest drogie i czasochłonne.
  • Małe akwaria pakujemy przy użyciu specjalnej techniki dystansów i płyt pilśniowych/styropianu, która gwarantuje bezproblemową wysyłkę.
  • Wielkie akwaria pakujemy przy użyciu specjalnej techniki dystansów z użyciem płyt pilśniowych/styropianu, całość spinamy pasami na paletach euro.

Każda paczka jest zabezpieczana taśmą firmową która gwarantuje że zawartość paczki, która wychodzi z naszego magazynu zgadza się na miejscu u zamawiającego. W przypadku potrzeb paczki są owijane folią czarna lub bezbarwną.