Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Tło na wymiar

Oferujemy tła na dowolny wymiar w 4 motywach

  • Motyw skalny 3D
  • Motyw korzenny 3D
  • Motyw czarnej Amazonii 3D
  • Motyw skalny, płaski

Ponadto oferujemy tła na wymiar do akwariów narożnych. Oferowane tła wykonujemy w dowolnej długości do 5m i dowolnej wysokości do 160cm. 

MOTYW SKALNY, PŁASKI

Ekonomiczne tła o grubości około 2cm bez bocznych siatek do każdego rodzaju akwarium. Posiadają widoczną strukturę, jednak nie zabierają dużo miejsca w akwarium. Polecane do wąskich akwariów. Dobrze współgrają z korzeniami i skałami z serii SH i KH. W akwarium poniżej użyto KH-47 i SH-42.


MOTYW SKAŁA 3D

Trójwymiarowe tła z widoczną strukturą, która nadaje akwarium naturalności. Tła mają grubość do około 6-7cm. Tła posiadają także boczne siatki zapobiegające wpływaniu ryb za tło. Polecane do akwariów skalnych i biotopów Tanganika, Malawi. Dobrze współgrają ze skałami z serii SH. W akwarium poniżej użyto SH-30, SH-28, SH-27.


MOTYW KORZEŃ 3D

Trójwymiarowe tła z widoczną strukturą, która nadaje akwarium naturalności. Tła mają grubość nawet do około 10-12cm. Tła posiadają także boczne siatki zapobiegające wpływaniu ryb za tło. Polecane do akwariów ogólnych i korzennych. Dobrze współgrają z korzeniami i skałami z serii KH i SH. W akwarium poniżej użyto KH-49, KH-47, SH-42.


MOTYW AMAZONKA 3D

Trójwymiarowe tła z bardzo widoczną strukturą, dla wymagających akwarystów. Tła mają grubość nawet do około 15cm. Tła posiadają także boczne siatki zapobiegające wpływaniu ryb za tło. Polecane do akwariów ogólnych, biotopów Amazonii i czarnych wód. Dobrze współgrają z korzeniami i skałami z serii KH i SH. W akwarium poniżej użyto KH-47, SH-45, SH-42.


SKAŁY SH I KORZENIE KH

Skały i korzenie w odcieniach zbliżonych do teł idealnie się z nimi komponują i pomagają uzyskać wymarzony efekt akwarium. Dzięki nim każdy akwarysta może dowolnie urządzić zbiornik i dopasować wystrój do biotopu, fauny i flory jaką najbardziej preferuje. W ofercie SH-30, SH-28, SH-27, SH-24, SH-20, KH-49, KH-47, KH-45, KH-42. Sprawdź tutaj Skały SH i korzenie KH do akwarium


Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×