Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Zestawy Akwariowe MODERN

Wprowadziliśmy do oferty pełną przekrojówkę zestawów akwariowych z szafką MODERN. W ofercie 10 rozmiarów zestawów, każdy w 10 kolorach do wyboru. Razem mamy dla Was imponującą liczbę 100 zestawów MODERN do wyboru :) Tutaj pełna lista zestawów akwariowych MODERN

Zestawy Akwariowe MODERN

Zestawy modern charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem szafki, która posiada widoczne półki i drzwiczki z elegancką półprzezroczystą szybą z wzorem. Takie wzornictwo sprawia, ze całość zestawu wygląda elegancko, nowocześnie i ponadczasowo.

Każdy oferowany zestaw MODERN jest kompletny i składa się z szafki, akwarium, obudowy i oświetlenia LED. Kolejny element to wybór obsady do akwarium i dobór odpowiednich akcesoriów jak filtr i dodatków jak podłoże dla wybranej grupy ryb.

Każdy zestaw ma możliwość rozbudowy/dołożenia oświetlenia LED. W ofercie posiadamy zarówno świetlówki dedykowane do tych zestawów czyli LED EXPERT, jak i uchwyty do ich montażu.
Dostępne kolory szafki i obudowy to: Beton, Biały, Buk, Czarny, Dąb truflowy, Klon, Orzech, Venge, Popiel (Srebrny), Wiśnia.

Zestawy dostarczamy na paletach pod dom/mieszkanie, wysyłamy setki akwariów, mamy spore doświadczanie no i jak zawsze konkurencyjne ceny.

Zakup zestawów promowany Akwamonetami. Za Akwamonety można wybrać dodatkowo darmowe produkty lub darmową dostawę.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×