Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Zestawy akwariowe JUWEL w ofercie!

Drogi kliencie ...

Podpisaliśmy dziś długoterminową umowę handlową ze znanym i cenionym producentem profesjonalnych zestawów akwariowych JUWEL. Od dnia dzisiejszego zapełniamy nasze półki pełnym (100%) asortymentem tej marki. Szczęśliwi posiadacze akwariów JUWEL mogą cieszyć się najniższymi cenami w Polsce na media filtracyjne i wszelkie akcesoria do zestawów akwariowych jak i na zestawy.

Współpracę z marką JUWEL rozpoczęliśmy pełni świadomie, przekonani o jakości produktów marki. Pragniemy aby jakość naszych usług zawsze szła w parze z jakością produktów, dlatego wybraliśmy sprawdzoną, Niemiecką markę. Gwarantujemy pełną dostępność akcesoriów zamiennych i mediów filtracyjnych do kupionych w naszym sklepie zestawów!

Najważniejsze atuty cechujące niemiecką markę JUWEL to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji akwariów, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, najbardziej zaawansowana technologia produkcji, zgodność z najwyższymi standardami jakości i oddana kadra pracownicza. 

W ofercie marki i jednocześnie naszej są profesjonalne, kompletne zestawy akwariowe, komplet wszystkich składowych części zestawów, elementy wyposażeniowe i wykończeniowe, akwarystyczne artykuły dekoracyjne, wysokiej jakości materiały filtracyjne.

  

 

 

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×