Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Wysyłka akwarium za granicę

Bardzo często jesteśmy pytani o wysyłkę akwariów i zestawów akwariowych za granicę.

Od wielu lat specjalizujemy się w pakowaniu zbiorników do tysiąca litrów na długie podróże. W tym czasie wypracowaliśmy sobie metody układania, pakowania i spinania akwariów, które gwarantują, że pakowane przez nas zbiorniki dojeżdżają w całości.

Wysyłka odpowiednio zabezpieczanego akwarium na palecie euro lub dedykowanej palecie pod dane akwarium to bezpieczny sposób na dostawę zbiornika nawet poza granicę Polski, bez względu czy jest to 500km czy 2000km.

Wysyłka akwarium za granicę

Najważniejszą sprawą w procesie przesyłania dużych akwariów jest wybór odpowiedniego przewoźnika. Korzystamy z usług firm renomowanych, które zapewniają wysoką jakość transportu i gwarantują poprzez ubezpieczenie towaru pokrycie strat w przypadku niepowodzenia.

Przez ostatnie lata wysyłaliśmy sporo zbiorników do Wielkie Brytanii, Irlandii, Niemiec, Czech, a także innych krajów UE. Z żadnym z kierunków nie było problemów i akwaria, czy zestawy akwariowe dojeżdżały całe.

Koszty wysyłki w przypadku akwariów wysyłanych za granice są wyższe niż koszty wysyłki na terenie Polski, to jest sprawa oczywista. Aby określić koszty wysyłki akwarium w dane miejsce musimy poznać dokładny adres odbiorcy, każdorazowo zmuszeni jesteśmy wyceniać transport zagraniczny indywidualnie. Cena wysyłki akwarium w dwa różne miejsca w Polsce zazwyczaj jest inna, nie dziwi więc fakt, że wysyłka poza granicę wymaga indywidualnej wyceny.

Podsumowując jesteśmy w stanie nadać niemal każdy zbiornik w dowolne miejsce w UE.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

×