Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Tła Back To Nature

Miło nam jest oficjalnie zaprezentować produkty Back To Nature w ofercie naszego sklepu. Produkty ze względu na swój kunszt i nietuzinkowość idealnie wpasowują się w nasze standardy. To nie tylko słowa, to renoma i doświadczenie, gdyż marka Back To Nature rozpoczęła produkcje teł w roku 1989r.

Poniżej tło Amazonas, jedno z pierwszych teł firmy, które jest jej sztandarowym produktem aż do dziś.

Tła Back To Nature

Nie stosujemy przemysłowych procesów produkcyjnych ponieważ nasze produkty wymagają wyjątkowego kunsztu. Wszystkie nasze tła i moduły są starannie wytwarzane ręcznie. Proces pracy obejmuje wiele etapów, podczas których polegamy na naszym wysoce wyspecjalizowanym zespole produkcyjnym. Naprawdę jesteśmy „Made in Sweden” Back To Nature

Oferta Back To Nature jest bardzo szeroka i dopasowana do niemal każdego akwarium. Back To Nature to nie tylko tła, ale także skały i korzenie w kolorach i motywach pasujących do teł. Dzięki tej kompatybilności można tworzyć niesamowite obrazy na kształt natury z tłem i modułami kolorystycznymi w tle. Ponadto możliwe jest wykonanie aranżacji skalnej czy to z korzeni gdzie łączymy tło z modułami, a nawet aranżacji z samych modułów. Możliwości są nieograniczone, efekt niesamowity.

Wszystkie produkty Back To Nature zgodnie z mottem wzorowane są na naturze. Bogactwo detali i kunszt ręcznego wykonania i malowania dają niesamowity efekt końcowy, efekt którego trudno szukać w tzw. produktach masowych. Dzięki Back To Nature w sposób niesamowicie wiarygodny można tworzyć obrazy jak z natury. Tylko wprawne oko może zobaczyć różnicę.

Akwaria z użyciem teł Malawi i modułów skalnych.

Back To Nature bazuje na materiałach bezpiecznych i podchodzi od akwarystyki odpowiedzialnie. Jakość i wieloletnia tradycja, połączona z doświadczeniem jest gwarantem bezpieczeństwa dla nawet najbardziej wrażliwych organizmów wodnych. Ponadto produkty są też wytrzymałe i odporne, jak podaje producent nawet na pazury gadów w przypadku użycia w terrarium. Dzieje się tak gdyż wierzchnia warstwa teł i modułów pokryta jest specjalną powłoką i naturalnym pyłem z piasku. Dzięki temu powierzchnia tła nie odbarwia się i nie rysuje, jest odporna na czyszczenie, ale co najważniejsze dalej wygląda naturalnie.

Akwaria z użyciem tła Reef i modułów rafowych.

Tła Back To Nature występują zazwyczaj w dwóch kolorach do wyboru a tła płaskie aż w sześciu wzornikach kolorystycznych, dzięki temu każdy na swój gust może urządzić zbiornik, miłośnicy ciemnego koloru, jasnego koloru, klimatu Amazonii czy rzek będą zadowoleni, każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwości aranżacji są nieskończone. Ręczne malowanie dodatkowo sprawia, że produkty różnią się minimalnie miedzy sobą, nawet te same, co jest ogromną zaletą i wprowadza efekt naturalności.

Akwaria z użyciem teł Amazonas, River i modułów korzeni.

Trwałość produktów Back To Nature jest bardzo wysoka, jak wiadomo jest to kryterium ważne, gdyż chcemy kupować produkty na lata. Tak jest w przypadku Back To Nature, to są produkty na które służą akwarystom przez bardzo długi czas. Powierzchnia teł jest utwardzona i bardzo wytrzymała. Czyszczenie teł czy nawet szorowanie nie stanowi problemu. Nawet ostre pazury gadów, takich jak żółwie, czy jaszczurki nie uszkodzą mocnej powierzchni tła w przypadku użycia w terrarium. Tła Back To Nature mają praktycznie nieograniczony okres użytkowania. Niektóre prototypy z 1989 roku, kiedy firma została założona, są nadal w użyciu, nie wykazując oznak pogorszenia.

Akwaria z użyciem teł Rocky i modułów skalnych.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

×