Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Rossmont Waver w ofercie

Wprowadziliśmy do oferty innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie sterujące do produktów Rossmont, w szczególności pomp Mover.

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

Zapraszamy do zapoznania się ze sterownikiem Waver

 

Właściwości

Rossmont Waver to kompleksowe, wielofunkcyjne urządzenie 3w1: sterownik, interfejs oraz zdalny przełącznik - dedykowane do pracy z urządzeniami Rossmont, sterowany bezprzewodowo za pomocą smartfona, komputera pc lub tabletu.

Waver wyposażony jest w 2 kanały, dzięki czemu może sterować natężeniem przepływu wody we wszystkich modelach pomp Rossmont Mover bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń (np. „pomp elektronicznych” lub pomp niskonapięciowych). Umożliwia regulację natężenia przepływu wody od 30% do 100% wartości nominalnej pompy oraz ustawienie min-max czasu cyklu pracy nawet na poziomie 0,5 sek.

Zaawansowane oprogramowanie pozwala w łatwy sposób i niezależnie od siebie programować podłączone pompy w trybie 24-godzinnym poprzez naniesienie punktów zdarzeń na specjalny wykres (w celu określenia przepływu w konkretnych porach doby) oraz poprzez wykorzystanie ustawień trybów działania (zdefiniowanych do pracy z pompami Mover), które mogą być bezpośrednio naniesione na wykres w charakterze niestandardowych zdarzeń lub po to, aby dokonać synchronizacji pomp z urządzeniami zewnętrznymi (np. z automatycznym karmnikiem).

Bezpieczny pojemnościowy przycisk dotykowy, umiejscowiony w centralnej części urządzenia, pozwala na szybkie uruchomienie niektórych funkcji codziennego użytku bez konieczności wchodzenia w tryb ustawień aplikacji, a dzięki wbudowanym 3 diodom LED, możliwe jest łatwe i błyskawiczne uzyskanie informacji na temat aktualnego trybu pracy urządzenia.

Waver MASTER WR=2CH posiada wbudowane moduły WiFi i RF oraz dedykowane oprogramowanie, dzięki czemu ma możliwość rozszerzenia konfiguracji połączeń o niezliczoną liczbę bezprzewodowych urządzeń SLAVE, przez co w rezultacie pełni funkcję interfejsu dla wszystkich obecnych i przyszłych urządzeń marki Rossmont.

Prosta konfiguracja WiFi poprzez tryby ustawień DIRECT ACCESS (Dostęp Bezpośredni) lub INFRASTRUCTURE (Infrastruktura – z wykorzystaniem zewnętrznego routera/modemu WiFi) oraz możliwość uzyskania zdalnego dostępu do urządzenia po przyłączeniu urządzenia do lokalnej sieci LAN.

Możliwość bezpłatnego pobierania aktualizacji oprogramowania typu firmware (aktualizacja oprogramowania sprzętowego) i software (miękka aktualizacja oprogramowania) ze strony domowej firmy Rossmont: www.rossmont.com – zgodnie z myślą firmy ukierunkowaną na rozwój nowych funkcji i udoskonalaniem działania urządzeń.

W standardzie, oprócz fabrycznie zainstalowanego pakietu językowego do instrukcji, 2 super silne rzepy zapewniające przyczepność urządzenia oraz zintegrowane kable przedłużające umożliwiające większą swobodę rozłożenia podłączonych urządzeń (dodatkowe 0,5m kabla).

2 lata gwarancji na oryginalny produkt - w 100% zaprojektowany, zmontowany i przetestowany we Włoszech, z unikatowym numerem seryjnym będącym gwarantem najwyższej jakości na każdym szczeblu produkcji.

 


Cena

Nowy sterownik Waver to rewolucyjny produkt, który ma możliwość tworzenia fal, efektów burzy itp iitd o czym pózniej, a także co jest najważniejsze płynnego sterowania pompami o zasilaniu AC. Dla przykładu koszt Waver'a to 980zł i pompy MX 15200 to 539zł co daje sumę 2058zł za 2 pompy MX15200 z nieograniczonymi możliwościami sterowania i zarządzania. Dzięki temu zestawy (sterownik + pompa) i (sterownik + 2 pompy) kosztują znacznie mniej w porównaniu do zestawów z pompami DC. Przykładowe ceny zestawów dwóch pomp DC: Ecotech QuietDrive Vortech MP40s (+-2800zł), Sicce XStream E (+- 2000zł + zewnętrzny kontroler), Neptune WAV kit (+- 2000zł + minimalnie Apex Lite +-1000zł), Tunze Turbelle Stream 6155 (+- 3400zł z minimalnymi możliwościami sterowania) itd. Te przykłady pokazują trend i obrazują do czego porównujemy Wavera.

 

Nieograniczone możliwości konfiguracji charakterystyki pracy pomp

 

Recenzja na ReefBuilders + filmy Interzoo

https://reefbuilders.com/2016/06/13/rossmont-waver-review/

https://reefbuilders.com/2016/06/14/top-10-best-new-aquarium-products-of-interzoo-2016/

https://www.youtube.com/watch?v=3lKtnBbVXv4

https://www.youtube.com/watch?v=TnW_AahvQls

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×