Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Promocje i nowości Luty - 2013r

DROGI KLIENCIE ...
Zapraszamy do zapoznania się z promocjami, nowościami i zmianami cen!  

OFERTA MIESIĄCA
DRAK - BLACK PEAT (-24%)
Niedawna nowość z marki DRAK. Wysoka jakość torfu, bardzo korzystne ceny! 
Sprawdź nasze promocje akwarystyczne 

 

DRAK - PHOSPHAREDUC (-24%)
Ostatnia nowość z marki DRAK. Szybko redukuje fosforany i ogranicza glony. Także bardzo korzystne ceny! 
Sprawdź nasze promocje akwarystyczne 


 

OAL - SUPLEMENTY RAFY (-24%)
Promocja od marki OAL na wszystkie suplementy rafy morskiej. 
Sprawdź nasze promocje akwarystyczne 

Kupując produkty w promocji także zbierasz akwamonety, co znacznie zwiększa rzeczywisty rabat!

NOWOŚCI W ASORTYMENCIE
AZOO
Nowoczesna, płaska(18mm), energooszczędna(17,5W) belka oświetleniowa AZOO HYPER SLIM LED na akwarium 60cm z pięcioma modułami LED w komplecie już na stanie! Ponadto otrzymaliśmy dostawę długo oczekiwanego podłoża AZOO PLANT GROWER BED, którego zabrakło kilka tygodni temu. Do podłoża dodaliśmy tutorial zakładania akwarium roślinnego. 

BENIBACHI
Miło nam poinformować, że na stanie mamy już wszystkie pięć rodzajów doskonałego i niepowtarzalnego podłoża dla krewetek BENIBACHI a także bardzo dużo nowości z tej marki, także nowości światowych jak SUPER ENZYME BEE SPEED. 
 

ADA
W ofercie długo oczekiwana seria nowoczesnego oświetlenia LED do akwarium roślinnego AQUASKY od marki ADA. Na stanie AQUASKY o długościach 30cm, 36cm, 45cm i 60cm. 
 

DRAK
W ofercie pojawił się bardzo skuteczny i bardzo ekonomiczny preparat do bezpowrotnego usuwania fosforanów(PO4) DRAK PHOSPHAREDUC a także kompletna sól do wody z filtra odwróconej osmozy DURADRAKON. 
 

AQUAWILD
W ofercie wysokiej jakości skała koralowa AQUAWILD do biotopów z pielęgnicami jak Tanganika i Malawi a także jako podbudówka rafy koralowej. 
 

NAG
W ofercie nowości z marki NAG, dyfuzor mini do akwariów do 70l w wersji normalnej i zawieszanej na szybę, a także estetyczny wskaźnik poziomu CO2 NAG CO2 CHECKER razem z odczynnikiem w komplecie w bardzo, ale to bardzo korzystnej cenie. 
 


ZMIANA CEN 
Nowy rok zaczyna się przypominać informacjami od importerów o zmianach cen. W najbliższych dniach/tygodniach podniesiemy ceny na produkty ADA, TROPICAL i filtr EHEIM.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×