Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Produkty CHIHIROS w ofercie.

Miło nam jest poinformować iż otrzymaliśmy dostawę wszystkich prestiżowych produktów marki CHIHIROS Aquatic Studio i jako sklep posiadający pełną ofertę produktową i oferujący wsparcie merytoryczne stajemy się automatycznie oficjalnym partnerem CHIHIROS. Oferta marki skierowana jest do miłośników akwarystyki naturalnej i nie nowego już trendu jakim są otwarte akwaria roślinne, czy krewetkaria z dużym naciskiem na estetykę całego zestawu. CHIHIROS oferuje produkty przemyślane, funkcjonalne, eleganckie i prestiżowe, dodatkowo łączy te cechy z przystępną ceną, dzięki czemu coraz więcej akwarystów może sięgać po pięknie wykonane i prestiżowe produkty, które jeszcze rok dwa temu były nieosiągalne ze względu na zaporowe ceny zakupu. CHIHIROS wychodzi naprzeciw i oferuje najwyższe jakościowo produkty w przystępnych cenach. Oferta marki jest szeroka i stale rozwijana.

Na dzień dzisiejszy w ofercie posiadamy:

  • Rożne systemy oświetlenia LED na akrylowym i metalowym stelażu do akwariów i paludariów w tym zestaw z bambusową podstawą i oświetleniem LED do kul/kostek Wabi Kusa. Oświetlenie LED Crystal funkcjonalnie odpowiada oświetleniu ADA Aquasky, z tym że ma dodatkowy regulator manualny do zmniejszania/zwiększania intensywności oświetlenia.
  • Jonizatory do akwariów roślinnych, krewetkariów i akwariów z rybami CHIHIROS Doctor, które funkcjonalne działają identycznie jak jonizatory TWINSTAR
  • Filtry ze stali nierdzennej CHIHIROS Super Jet Filter charakteryzujące się bardzo długą żywotnością. Dodatkowo dwa elementy które mogą ulec zużyciu w filtrze po latach jak uszczelka pod pokrywą i pompa są dostępne jako części zamienne.
  • Akcesoria filtracyjne jak: transparentne węże do filtrów 9/12mm, 12/16mm, 16/22mm, zestawy metalowych wlotów i wylotów filtra S, M, L, szybkozłącza do węży.
  • Maty pod akwaria wykonane z doskonałego, miękkiego i odpornego na odkształcenia materiału przypominającego piankę do nurkowania GARDEN MAT, które gwarantują najwyższy stopień amortyzacji dla akwariów.


Wybrane zdjecia produktów

    

   

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×