Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Pokarmy dla ryb Tetra

Pod koniec roku wprowadziliśmy do oferty produkty TETRA i to nie małą ilość, bo ponad 300 indeksów, dlatego też chcielibyśmy przybliżyć nieco temat tych nowości i samego producenta.

Marki Tetra nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Od lat na rynku znane są produkty jak choćby filtry do akwarium TetraEx, pokarmy dla rybek TetraMin, czy uzdatniacze wody AquaSafe. To tylko kilka znanych nazw tego producenta, a asortyment obejmuje dużo, dużo więcej. Wszystkie wymienione produkty mają dobre opinie.

Pokarmy dla ryb Tetra

Rozszerzona współpraca pomierzy naszą marką Akwarystyczny24 a marką Tetra ma charakter rozwojowy, jednak już na tą chwilę posiadamy jeden z największych asortymentów tej marki na stanie. Oznacza to, iż fizycznie posiadamy w ofercie na półkach i oferujemy wysyłkę w 24h na kilkaset pozycji marki TETRA. Najbardziej popularne pozycje posiadamy po kilkanaście sztuk na stanie, aby sprostać każdemu zamówieniu i nie zawieść żadnego z akwarystów czekających na swoja paczkę.

Asortyment jaki posiadamy powinien zaspokoić oczekiwania każdego fana marki. W ofercie posiadamy pokarmy ryb ryb, krewetek i krabów, a także uzdatniacze wody i technikę do akwarium.

Do najbardziej popularnych pokarmów zaliczają się

  • TetraMin w odmianach Flakes, Granules, Pro Crisps
  • TetraPro w odmianach Algae, Energy, Colour, Menu
  • TetraRubin w w odmianach Flakes i Granules
  • a także TetraPhyl, Guppy, Betta, Cichlid, Malawi, Discus, Pleco i wiele więcej

Do najbardziej znanej techniki akwariowej należą

  • Filtry TetraEx w kilku wariantach mocy i wielkości
  • Grzałki Tetra HT w kilku mocach i długościach
  • Filtry  wewnętrzne Tetra In, także w kilku wielkościach

Do najbardziej znanych uzdatniaczy wody zaliczają się

  • AquaSafe, SafeStart, EasyBalance, Vital, ToruMin, Bactozym, Biocoryn

Ponadto w ofercie marki znajduje się dużo, dużo więcej pozycji. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z oferta marki i jej przekrojem. Z pewnością każdy akwarysta znajdzie w niej coś dla siebie.

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

×