Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Dainichi w ofercie

DROGI KLIENCIE ...

 Od dawna staraliśmy się wprowadzić do oferty pokarmy marki Dainichi. Pragniemy w naszym sklepie oferować produkty prezentujące najwyższą jakość lub unikalne, wyjątkowe, niespotykane. Marka Dainichi niewątpliwie zasługuje na miano wyjątkowej. Jest wiele powodów dla których pokarmy tej marki stały się tak popularne, nie sposób ich wymienić w kilku słowach.  Najważniejsze to:

- Wieloletnia, udoskonalana formuła pokarmów
- Wzmocnione rewolucyjną powłoką odżywczą [Unikalna cecha]
- Montmorylonitowa glinka wapienna dla najlepszego trawienia [Unikalna cecha]
- 2 etapowy proces produkcji [Unikalna cecha]
- Użycie składników o jakości dla człowieka „Human Grade” [Unikalna cecha]
- Brak konserwantów,  brak wypełniaczy, 100% naturalne [Unikalna cecha]
- Brak sztucznych białek, pochodzą one tylko z użytych komponentów [Unikalna cecha]
- Zawartość Cyclop-Eeze w pokarmach FX [Unikalna cecha]
i wiele innych ...

Znamienici hodowcy z Dainichi wiedzą, ze odpowiednia kombinacja najwyższej jakości składników odżywczych i dobrej jakości woda są kluczem do uzyskania wspaniałych ryb w niewoli. Zgodnie z ideą założyciela Ty także „Jesteś tym co zjesz, a Twoje ryby są tym czym je karmisz!”

COLOR FX
COLOR FX stanowi kulminację absolutnie najwyższej jakości składników wzmacniających kolor, skoncentrowanych w pojedynczej formule pokarmu. Ta ekskluzywna kombinacja jest silnie wzbogacona liofilizowanym Cyclop-eeze® (Planktonowy skorupiak, z najwyższym znanym poziomem karotenoidów oraz kwasów tłuszczowych ), beta-karotenem, dwoma rodzajami hodowanych w 100% czystości alg spirulina i krylem E. Superba. COLOR FX zawiera w sumie siedem odrębnych dodatków wybarwiających, w celu promowania spektakularnego koloru i połysku Twoich pielęgnic. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

VEGGIE FX
Ta specjalna formuła dla ryb roślinożernych jest silnie wzbogacona liofilizowanym Cyclop-eeze® (Planktonowy skorupiak, z najwyższym znanym poziomem karotenoidów oraz kwasów tłuszczowych ), krylem antarktycznym i dwoma rodzajami hodowanych w 100% czystości alg spirulina, dzięki czemu VEGGIE FX jest idealnym wyborem dla wszystkich gatunków pielęgnic, jako wyważona i zróżnicowana dieta. VEGGIE FX zawiera w sumie sześć odrębnych dodatków wybarwiających, w celu promowania spektakularnego koloru i połysku Twoich pielęgnic. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

COLOR SUPREME
COLOR SUPREME to silnie skoncentrowany pokarm z dwoma rodzajami hodowanych w 100% czystości alg spirulina i krylem. Każdy z tych składników zawiera w pełni naturalne pigmenty, minerały i składniki odżywcze niezbędne do spotęgowania wzrostu, koloru, blasku i połysku pielęgnic mięsożernych i wszystkożernych. Ta specjalna formuła została stworzona do stymulowania spektakularnych kolorów, zwłaszcza intensywnych niebieskości, czerwieni, zieleni i jasnego koloru żółtego, zapewniając jednocześnie Twoim rybom wysokobiałkową, dobrze zbilansowaną dietę. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

ULTIMA KRILL
ULTIMA KRILL to doskonale zbilansowany, uniwersalny pokarm wspomagający szybki wzrost i prawidłowy rozwój ryb. Stworzony z obfitości łatwo przyswajalnych, morskich i roślinnych protein, których formuła jest idealna dla szerokiej gamy pielęgnic. Zastosowanie pięciu składników wzmacniających ubarwienie, w tym spiruliny i powłoki z kryla antarktycznego stymulującej apetyt sprawia, że ULTIMA KRILL jest niezastąpiony w maksymalizowaniu wzrostu i ubarwienia. Dodatek glinki montmorylonitowej i naszej unikalnej powłoki zewnętrznej z kryla zapewnia wysoki stopień przyswajalności, co przekłada się na znacznie mniejszy wzrost glonów w Twoim akwarium. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

VEGGIE DELUXE
VEGGIE DELUXE zawiera unikalną mieszankę najwyższej jakości składników, specjalnie zaprojektowaną do utrzymania największych roślinożerców w szczytowym zdrowiu i kolorze. Dzięki zawartości brunatnic, alg spirulina, kryla i białego mięsa ryb, ta wysoko energetyczna formuła jest bardzo bogata w łatwo przyswajalne źródła białek niezbędnych dla maksymalnego tempa wzrostu, doskonałego wybarwienia i wysokiego wigoru. Dodatkowo bogate w błonnik brunatnice i glinka montmorylonitowa wspomagają w najwyższym stopniu efektywność trawienia, eliminując właściwie zagrożenie zachorowaniem na bloat. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

XL PRO
XL PRO łączy w sobie bardzo odżywczą mieszankę najwyższej jakości morskich protein oraz w pełni naturalnych składników wybarwiających, zaprojektowaną w celu uzyskania najlepszych wyników naturalnego wzrostu i koloru u tak solidnych ryb jak Frontosa, Haplochromis, czy pielęgnic z rejonu Ameryki Środkowej. Dla uzyskania żywych i czystych kolorów a w szczególności barwy niebieskiej, stworzona została specjalna formuła łącząca antarktycznego kryla z dwoma typami alg spirulina, zapewniająca mocne i niezawodne działanie. W celu regularnego odmładzania tkanki przewodu pokarmowego, poprawy trawienia i zapewnienia zdrowia zastosowano glinkę montmorylonitową. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

MARINE FX
MARINE FX jest silnie skoncentrowanym pokarmem zawierającym 7 odrębnych składników wzmacniających kolor, w tym dwa rodzaje uprawianej w 100% czystości spiruliny, algi Dunaliella (morskie glony bogate w antyoksydanty, karotenoidy i kwasy tłuszczowe), beta-karoten i kryl. Składniki te zawierają w pełni naturalne pigmenty, minerały i substancje odżywcze, aby zmaksymalizować kolorystykę i połysk Twoich ryb morskich, zapewniając jednocześnie wysokobiałkową, dobrze zbilansowaną dietę. Jest to idealna formuła pokarmu dla ryb wszystkożernych i skorupiaków. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

REEF VEGGIE FX
Specjalna formuła dla roślinożerców morskich, REEF VEGGIE FX jest wzbogacony algami Dunaliella (morskie glony bogate w antyoksydanty, karotenoidy i kwasy tłuszczowe), beta-karotenem, dwoma rodzajami hodowanych w 100% czystości alg spirulina i krylem E. Superba. Ta unikalna formuła posiada tylko naturalne minerały, barwniki i składniki odżywcze. REEF VEGGIE FX zawiera w sumie sześć odrębnych dodatków wybarwiających, w celu promowania spektakularnego koloru, jak również stanowi kompletną i zbilansowaną dietę. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami DAINICHI

 

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×