Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Nowe podłoża AQUAWILD KING MAJESTIC, Prawdziwy klejnot!

DROGI KLIENCIE ...

Wprowadziliśmy do oferty totalny hit pisząc w slangu sprzedażowym i choć unikamy takich sformułowań jak hit, podłoża te ze względu na swoje właściwości wymagają tak mocnego i często nadużywanego słowa wprowadzającego. W naszej opinii podłoża marki Aquawild z nowym dopiskiem Majestic to coś zupełnie wyjątkowego i nowego. Poniżej opiszemy kilka cech szczególnych i połączenia tych cech w jednym podłożu Majestic, a także zaprezentujemy nasze zdjęcia.


Bezpieczny dla ryb kopiących
Główną cechą podłoży Majestic z seri King jest ich owalny kształt pozbawiony ostrych krawędzi jak ma to się przy popularnych tanich grysach, czy bazaltach, które zalewają rynek, jednak tak naprawdę, nie są do końca odpowiednie dla ryb. Dzięki temu podłożu bez obawy można trzymać w akwarium glonojady, sumy, bocje, piskorki i wszytkie gatunki lubujące życie w obrębie podłoża. Ryby te nie pokaleczą się o to podłoże, nie uszkodzą pyszczka.


Nie zmienia parametrów wody
Według testów w akwariach jakie przeprowadziliśmy podłoże Majestic nie wpływa na jej parametry tj twardości i pH. Dzięki temu może być zastosowane w akwariach roślinnych, biotopowych i skalnych bez względu na pH.


Czarny i biały kolor, piękna scena
Piękne kolory jak czarny półmatowy doskonale się nadaje do akwariów roślinnych, podkreśla dno i rośliny na nim posadzone, zwłaszcza dobrze kontrastuje z zielenią. Biały Majestic jest niewątpliwie polecany i odpowiedni do biotopów skalnych, dobrze wygląda z jasnymi skałami, jeszcze lepiej z ciemnymi.


Unikalne połączenie cech podłoża
Aquawild King Majestic zawiera w sobie unikalne cechy jak brak ostrych krawędzi i brak wpływu na parametry wody. Te cechy połączone z pożądanymi kolorami jak czarny i biały sprawiają iż Majestic w naszych oczach jest podłożem unikalnym. Od lat borykamy się z doborem podłoża dla Was. Często prosicie o podłoże czarne lub białe dla paletek czy roślin, dotychczasowe podłoża ciemne jakie mamy nie były odpowiednie ze względu na tendencje to podnoszenia pH jak żwir aquanature czy aquarium substrate. Często także czarne i białe podłoże chcecie zastosować z kirysami i glonojadami, wtedy to popularny bazalt także nie jest odpowiedni. Wielu z akwarystów nie stać jeszcze na modne dziś podłoża aktywne w cenie 70-150zł za opakowanie. Majestic rozwiązuje ten problem, oferuje wyjątkowe cechy w przystępnej cenie 35zł za opakowanie 5kg.


Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi podłożami AQUAWILD z serii Majestic

 

  

 

ZDJĘCIA PRODUKTU BLACK KING MAJESTIC (kliknij aby powiększyć)

 

ZDJĘCIA PRODUKTU WHITE KING MAJESTIC (kliknij aby powiększyć)

 

PORÓWNANIE (kliknij aby powiększyć)

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×