0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Nowa odsłona sklepu akwarystyczny24

Drodzy klienci...

Miło nam jest poinformować Państwa iż nowy sklep akwarystyczny24® został zakończony. Zapewne zastanawiają się Państwo, co nowego sklep oferuje oprócz odświeżonej szaty graficznej. Mianowicie, wiele! Oprócz najwyższych standardów obsługi jakie oferujemy niezmiennie od lat, o czym miało okazję przekonać się tysiące klientów, dodatkowo wprowadziliśmy doskonały system rabatowy, a także olbrzymią masę usprawnień i udogodnień.

DOSKONAŁY SYSTEM RABATOWY!
Nowy sklep oferuje doskonały system rabatowy bez podwyższania najniższych już cen. Czyli kupują Państwo produkty w tych samych, starych, niskich cenach, jak zawsze korzystają z promocji miesiąca i indywidualnego kodu rabatowego 24% i dodatkowo:
- Zbierają Państwo Akwamonety® - za każdy kupiony produkt sklep przyzna jako bonus darmowe Akwamonety®, które wymienią Państwo na darmowe produkty. Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz!
- Korzystają Państwo z Akwaloterii® - każde zrobione zamówienie w danym miesiącu bierze udział w losowaniu pakietów nagród w loterii akwarystycznej Akwaloteria® na dany miesiąc, a zwycięzcy wybierają pakiety cennych nagród.

NOWOCZESNE UDOGODNIENIA!
Ponadto wprowadziliśmy wiele usprawnień aby umilić Państwu zakupy i maksymalnie je uprościć. M. in. oferujemy:
- Płatności online - dzięki nim zapłacą Państwo za towary szybko i prosto nie wychodząc z domu poprzez konto internetowe lub kartę płatniczą.
- Raty - specjalnie dla wymagających klientów oferujemy niskie raty Alior Banku
- Kalkulatory podłoża - wykonaliśmy projekty kalkulatorów podłoża dla rożnych typów akwariów
- Chcę ... - wprowadziliśmy system rzetelnych mini poradników z serii "Chcę..." który będzie stale rozwijany a mini poradniki będą stale przybywać.
- Co nowego? - system newsów dzięki któremu każdy stały klient będzie na bieżąco z naszą ofertą i rynkiem akwarystycznym.
- Nowoczesne rozwiązania - zaprojektowaliśmy nowoczesne rozwiązania dzięki którym zakupy są szybsze, prostsze i bardziej przyjemne. Dziesiątki niewidocznych rozwiązań sztabu programistów zapewnią Państwu maksymalny komfort!

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO! 
Nowoczesna platforma akwarystyczny24® będzie nieustannie modernizowana w dążeniu do doskonałości, dlatego mogą Państwo się spodziewać ciągłych usprawnień systemu zakupów, oferty sklepu, nowych funkcjonalności itd. To wszystko zrobiliśmy dla Was z pasji do akwarystyki!

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 7:30 - 15:30

×