Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Nawozy VIMI w ofercie.

DROGI KLIENCIE ...

Wprowadziliśmy do oferty nawozy marki VIMI, które z pewnością zasługują na uznanie i miejsce na półce naszego sklepu. Marka VIMI to producent europejski, który wyspecjalizował się wyłącznie w nawozach dla roślin akwariowych. W ofercie VIMI znajdziemy na dzień dzisiejszy nawozy płynne, nawozy w kapsułkach i mineralizator wody RO dla roślin akwariowych. Receptury nawozów jakie oferuje VIMI są dopracowane, skład nawozów tak dobrany aby osiągnąć optymalne efekty, dla przykładu żelazo występuje w nawozach w formach chelatów różnej stabilności i glukonianu żelaza, dzięki czemu nawóz może być szybko asymilowany zarówno w wodzie miękkiej jak i twardej, w szerokim zakresie pH. Z poszczególnymi nawozami i ich cechami mogą Państwo się zapoznać na stronach produktów w sklepie, przygotowaliśmy szczegółowe informacje dla każdego z nich.


W ofercie VIMI:

  • MICRO - Kompletny nawóz podstawowy bez azotu i fosforu. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ALL IN ONE - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ALL IN RED - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z roślinami czerwonymi i systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ACCELELATOR - Płynny węgiel, przyspiesza wzrost roślin nawet przy dozowaniu CO2 z butli.
  • BOTTOM ACTION - Kapsułki dla roślin szybko rosnących, łodygowców jak np. rotale i inne. Działają około miesiąc.
  • BOTTOM LONG LASTING - Kapsułki do roślin wolno rosnących i trawników jak np. żabienice, zwartki, mini heniek, ponikło i wiele innych. Działają około 4 miesiące
  • REMINAMIN - mieszanka minerałów do mineralizacji wody z filtra odwróconej osmozy RO, przeznaczona do uzdatniania wody wykorzystywanej do uprawy roślin wodnych.

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

Zapraszamy do zapoznania się nawozami dla roślin akwariowych VIMI

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×