Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Dostawa Wapienia filipińskiego Aquawild.

DROGI KLIENCIE ...

Otrzymaliśmy bardzo dużą dostawę Wapieni Filipińskich, w ofercie posiadamy kilkanaście ton wapienia do wyboru, zapraszamy.

Oferujemy najwyższej jakości wapień prosto z Filipin marki AQUAWILD. W naszej ofercie skały o rożnej wielkości aż do 30kg, w wymiarach aż do ponad 50cm. Skała jest czysta (100% wagi to wapień), przygotowana do akwarium, producent dba o stałą jakość, co widać przy każdym jednym kawałku wapienia. Zapraszamy do obejrzenia filmu na którym doskonale widać, że jakość jaką oferujemy jest oszałamiająca. Najpiękniejsze okazy są duże...

Wapień filipiński jest wykorzystywany do dekorowania akwariów skalnych, zwłaszcza w biotopach z pielęgnicami Tanganika i Malawi. Można tworzyć piękne kompozycje skalne, które często przypominają rafę i akwarium morskie, stąd tak wielka popularność wapieni. Używany także jako podbudówka pod żywą skałę w akwariach morskich.
 

Wapień wapieniowi nie równy

Na rynku jest wiele rodzajów skał wapiennych z rożnych stron świata, do tej pory pozyskiwany przez nas wapień był albo mało atrakcyjny, albo zbyt zbity i ciężki, albo zazwyczaj nieprzygotowany (brudny) i zawierał dużo ziemi i innych zanieczyszczeń, które zwiększały znacznie jego wagę. Słowo wapień filipiński coraz częściej jest używane do sprzedaży skał wapiennych.
 

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

Zapraszamy do zapoznania się Wapieniem filipińskim


Film naszych wapieni


Zdjęcia naszych wapieni

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×