Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Chłodziarki i wentylatory TECO w ofercie.

DROGI KLIENCIE ...

Wprowadziliśmy do oferty renomowane włoskie chłodziarki TK 150, TK 500, TK 1000, TK 2000 i wentylatory E-chill1, E-chill 2, E-chill 3 marki TECO. Marka słynie ze sprawdzonych i solidnych urządzeń chłodzących wodę w akwariach, zwłaszcza stosowanych przy opiece nad wrażliwymi na temperaturę koralami morskimi. Chłodziarki TECO oferują inteligentne i unikatowe rozwiązania w zakresie chłodzenia wody jak również mają opcję jej podgrzewania, dzięki wbudowanym grzałkom. Urządzenia te są w stanie utrzymać precyzyjnie temperaturę wymaganą przez akwarystów na podobieństwo stałej temperatury w obszarze raf oceanicznych.

Chłodziarki i wentylatory TECO pochodzą z polskiej, oficjalnej dystrybucji AQUARAY, dzięki czemu oferujemy profesjonalną, drukowaną instrukcję obsługi i pełną gwarancje 24miesiace, której warunki są ścisłe określone przez producenta a urządzenia weryfikowane po unikalnym numerze seryjnym. 

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi chłodziarkami i wentylatorami TECO

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×