Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Akwaria Diversa

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty akwariów marki Diversa, która od wielu lat zajmuje się produkcją zbiorników szklanych, a co za tym idzie ma doświadczenie i wiedzę w ich wykonaniu. Jako odpowiedzialna firma  pragniemy oferować produkty od zaufanych dostawców, których doświadczenie przekłada się na finalną jakość produktów. Akwaria Diversa cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami przez wykwalifikowany personel.

W ofercie posiadamy akwaria proste od kilkunastu do niemal 1000 litrów.  Akwaria, jak wszystkie inne produkty dostępne są od ręki i czekają na nowych nabywców w naszym magazynie. Zakupy tych jak i innych porduktów promowane są cennymi Akwamonetami®.

Akwarium często postrzegane jest jako 5 szyb sklejonych ze sobą klejem, przez co często kryterium ceny za litr wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Rynek jest zalany produktami robionymi przez wykwalifikowanych ale i niewykwalifikowanych producentów (często jednoosobowych), w obrocie są akwaria niespełniające norm, bądź wątpliwej jakości. Nie wszystkie, ale są i trzeba o tym napisać. Akwarium jako całokształt to product ze szkła z którym to na etapie produkcji trzeba się odpowiednio obchodzić, aby nie zniszczyć szyb, uniknąć mikropęknięć, należy wykonać szlif i poler krawędzi aby były one bezpiecznie, należy zadbać o jak najwyższą czystość szkła przed nałożeniem kleju i mieć doświadczenie w jego nakładaniu i zbieraniu, aby połączenie silikonowe, które ma być gwarancją długoletniej trwałości było przygotowanie należycie! Dlatego też nasza uwaga skupiła się na współpracy z firmą Diversa, gdyż my, jako firma odpowiedzialna nie możemy sobie pozwolić na sprzedaż i obrót garażowymi akwariami, za które to wielu drobnych producentów nie bierze odpowiedzialności, dziś są na rynku - jutro ich nie ma.


Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×