Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

NOWOŚĆ W SKLEPIE - Innowacyjne preparaty AZOO PLUS

DROGI KLIENCIE ...

Innowacyjna seria preparatów AZOO PLUS przygotowanych specjalnie do wody słodkiej przy użyciu najnowocześniejszej Bio-Techbniologi marki AZOO już w naszej ofercie. AZOO PLUS przywraca naturalną wodę. W ofercie m .in. SUPREME BIOGUARD i AQUAGUARD PLUS. Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®.


SUPREME BIOGUARD jest totalnie nowym produktem łączącym w sobie właściwości nowych, aktywnych szczepów bakterii tlenowych i beztlenowych. Stanowi DOSKONAŁY I KOMPLETNY EKOSYSTEM W 1 BUTELCE. Produkt posiada gwarancję, że każdy 1ml produktu zawiera 1miliard (1.000.000.000) aktywnych bakterii, dla najlepszego działania.


AQUAGUARD PLUS to nowa formuła preparatu natychmiast przygotowującego wodę kranową dla ryb tropikalnych. W celu uniknięcia pomyłki obecnie na rynku jest klasyczny, skoncentrowany, wielozadaniowy AZOO AQUAGUARD. AQUAGUARD PLUS posiada w porównaniu do preparatu AQUAGUARD funkcje eliminacji amoniaku, kompleks witamin B i inne dodatki. Te cechy w połączeniu z właściwościami AQUAGUARD, koncentracją i atrakcyjna ceną sprawiają, że AQUAGUARD PLUS jest ponadczasowym i bezkonkurencyjnym produktem przygotowującym wodę kranową dla ryb!


Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami AZOO PLUS 
SUPREME BIOGUARDAQUAGUARD PLUSCLOUDY TREATMENT


 

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×