Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Nowe oświetlenie LED Chihiros, Seria A

Wprowadziliśmy do oferty nowe oświetlenie LED z serii A marki CHIHIROS. W ofercie lampy na akwaria otwarte o długości 20-120cm. CHIHIROS LED Seria A to nowoczesne oświetlenie do akwariów roślinnych i naturalnych. Najważniejsze zalety to elegancki i minimalistyczny wygląd, bardzo wysoka funkcjonalność, możliwość montażu na akwariach o nietypowej długości i przedewszystkim bardzo atrakcyjna cena. Lekka i transparentna konstrukcja obudowy daje wrażenie otwartości i unoszenia się światła nad zbiornikiem. Wydajne diody LED 0,33W oferują duży strumień świetlny, wystarczający dla najbardziej wymagających roślin w całym hobby. CHIHIROS LED Seria A współpracuje z manualnym i bezprzewodowym systemem regulacji światła LED CHIHIROS. Więcej na stronie www.chihiros.pl

Jak zawsze zakupy tych i innych produktów promowane są cennymi Akwamonetami®. Zapraszamy do zapoznania się z nowym oświetleniem Led do akwarium Chihiros Seria A

CHIHIROS LED Seria A (330-1311) - Oświetlenie dla akwarium słodkowodnego i roślinnego
CHIHIROS LED Seria A (330-1311) - Oświetlenie dla akwarium słodkowodnego i roślinnego

Produkt wkrótce dostępny akwamonety 1576

LED Seria A

157,66 zł

Brak produktu na stanie
CHIHIROS Led Seria A M (330-7201) - Oświetlenie Led dla akwarium morskiego i rafowego
CHIHIROS Led Seria A M (330-7201) - Oświetlenie Led dla akwarium morskiego i rafowego

Produkt wkrótce dostępny akwamonety 1633

Led Seria A M

163,36 zł

Brak produktu na stanie

System oświetlenia LED dla roślin wodnych CHIHIROS SERIA A

System oświetlenia LED Chihiros, seria A to wysokiej klasy oświetlenie wykorzystujące białe diody LED o wysokiej luminancji, charakteryzujące się zoptymalizowaną konfiguracją parametrów oraz ulepszonym stopniem rozprowadzania światła, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku roślin trudnych w uprawie. System oświetlenia LED Chihiros został opracowany we współpracy z japońskimi specjalistami w dziedzinie oświetlenia i produkcji lamp LED. Współpraca ta zaowocowała stworzeniem specjalnej konstrukcji oświetlenia oraz uzyskaniem wysokiego współczynnika odwzorowania barw (HCRI), który pozwala na doskonałe, bardzo mocno zbliżone do naturalnych oddanie barw roślin, ryb i krewetek. Wydajność promieniowania czynnego fotosyntetycznie (PAR) emitowanego przez system oświetlenia LED Chihiros jest całkowicie porównywalna z tym, jaki emitują tradycyjne lampy T8 oraz T5, a zastosowanie specjalnych diod SMD 0,33W HCRI zamiast diod o mocy 0,5W pozwala wydłużyć żywotność oświetlenia z 30 000 do 50 000 godzin, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia prądu elektrycznego.

 

 

 

Odwaga, aby zerwać z tradycją

System oświetlenia LED Chihiros zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlania akwarium i przeciwstawia się poglądowi, że stosowanie białego światła LED nie nadaje się do uprawy roślin. Wręcz przeciwnie, badania nad wpływem światła na wzrost i rozwój roślin udowodniły, że doświetlanie roślin za pomocą białego światła LED jest bardzo wydajne, gdyż doskonale przenika ono do wody i znacząco przyspiesza proces fotosyntezy u roślin. Istotnym czynnikiem jest tutaj zapewnienie wystarczająco dużej ilości oraz intensywności światła, dlatego system oświetlenia LED Chihiros został wyposażony w szereg diod SMD 0,33W HCRI, które charakteryzują się nie tylko wysokim poziomem luminancji, ale również doskonałym współczynnikiem odwzorowania barw.

 

 

Unikalne i bezprecedensowe wrażenie otwartości

System oświetlenia LED Chihiros to nie tylko produkt o najwyższej klasy właściwościach, to również stylowość i elegancja. Dlatego też konstrukcja oświetlenia została zaprojektowana w taki sposób, aby z jednej strony zapewnić jak najbardziej optymalne warunki do rozwoju pięknych i zdrowych roślin, z drugiej strony – żeby pobudzić i zaspokoić Twój zmysł estetyki. Lekka i transparentna konstrukcja obudowy daje wrażenie otwartości i unoszenia się światła nad zbiornikiem. Doskonale wkomponowuje się w każde domowe otoczenie, jest idealnym uzupełnieniem wykwintnego krajobrazu wodnego.

W komplecie: oświetlenie LED, zasilacz, nóżki akrylowe, regulator (Gratis)

 

 

 

 

SPECYFIKACJA I WYMIARY

 


GALERIA Z OŚWIETLENIEM LED CHIHIROS Seria A

        

Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×