Akwarystyczny logo
0
Obsługa zamówień złożonych poprzez system sklepu, doradztwo

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:30

Dlaczego my

Nasze atuty

Zgodnie z wizją firmy akwarystyczny24®, w sprzedaży internetowej kierujemy się przede wszystkim Twoim dobrem. Opisy naszych produktów są w znacznej mierze techniczne i wyczerpujące, czasem nawet subiektywne. Wszytko po to abyś dobrze poznał produkt przed zakupem. Gardzimy sprzedawcami, zwłaszcza sprzedawcami z portali aukcyjnych, którzy sprzedają "gówno" w złotym papierku.  Zawsze oferujemy rzetelną informację na temat produktów, a produkty niskiej jakości nie nadające się do użytku nie są dostępne w naszej ofercie, lub są wycofywane przy dużej liczbie niezadowolonych klientów. Oferujemy najwyższe standardy obsługi, ponadto jako specjalistyczny sklep, tylko "akwarystyczny" mamy wiele atutów i cech szczególnych o których poniżej.

Wąska specjalizacja "akwarystyka"

 •  Nasza pasja i specjalizacja to akwarystyka słodkowodna, rośliny akwariowe, chemia i biologia wody. Ponadto od ponad roku rozwijamy specjalizację akwarystyki morskiej. Dzięki temu dysponujemy konkretną, tematyczną wiedzą i jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze, przemyślane rozwiązania dla każdego typu akwarium, a także dla konkretnych ryb i krewetek.

6000 produktów w ofercie

 • W ofercie posiadamy niemal 4000 rożnych produktów akwarystycznych. U nas na 100% znajdziesz to czego szukasz, a jak nie znajdziesz to zamówimy to dla Ciebie!

100% towaru na stanie magazynowym

 • Dysponujemy ogromnym magazynem o powierzchni 300m2 na którym posiadamy wszystkie produkty jakie są prezentowane w sklepie. Nie oferujemy produktów jakich nie mamy na stanie.

Wysyłka do 24 godzin

 • Stale, nieprzerwanie od roku 2009 oferujemy wysyłkę do 24godzin. Warunkiem jest poprawne dokonanie zakupu przez klienta. Odstępstwem od reguły są wypadki losowe.

Doskonały system rabatowy

 • Zaprojektowaliśmy i zarejestrowaliśmy wyjątkowy system rabatowy, dzięki któremu zrobisz zakupy i zapłacisz razem z wysyłką taniej niż w sklepie lokalnym, a otrzymane za zakupy akwamonety wymienisz na darmowe produkty akwarystyczne.

Najniższe ceny w Polsce

 • Oferujemy najniższe ceny w Polsce. Nawet jeżeli znajdą Państwo jakiś produkt 1-2zł taniej, to na przekroju kilku produktów razem zawsze będziemy najtańsi.

Brak dopłat za odbiór osobisty

 • Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie zawyżamy cen w przypadku odbioru osobistego, jak to ma miejsce w większości sklepów.

Brak dopłat za specjalne pakowanie

 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za specjalne pakowanie jak tuby, styropian, streczowanie i paletowanie. Wysyłka kurierska w kartonie, styropianie czy drogiej tubie jest u nas w tej samej cenie. Wysyłka paletowa to jeden ustalony koszt bez dodatkowych opłat za przygotowanie palety.

Solidnie zapakowany towar

 • Solidne pakowanie to u nas norma! Świetlówki pakujemy w najgrubsze tuby robione dla naszej firmy na zamówienie, każdy filtr i inne podobne urządzenia zabezpieczane są dodatkowo 2cm twardym styropianem.

Pełna informacja o statusie wysyłki

 • Po nadaniu paczki informujemy o tym fakcie mailowo, w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności z naszej strony szybko kontaktujemy się telefonicznie i wyjaśniamy wątpliwość.

Dydaktyczna forma opisu

 • Wyczerpujące, tematyczne opisy, czasem subiektywne pomagają w dokonaniu przemyślanych zakupów.

Program Lojalnościowy

 • Dla naszych stałych, zarejestrowanych, lojalnych klientów, którzy wyrazili zgodę na program lojalnościowy przygotowaliśmy naprawdę wyjątkowy system rabatowy.


Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 15:30

×